2004

Ten rok był pełen smutku, okazał się bowiem przejściem już do historii jednych z najwspanialszych i nieodżałowanych psów z Banciarni, a tworzących jej image i sławę tj. CZUNY, AMALA, GRANDY i ZJAWY, w takiej bowiem kolejności odchodziły od nas do "Krainy wiecznych łowów". CZUNA - ukochana suczka swojej Pani dożyła prawie 16 lat (odeszła 10 marca), AMAL - siła charakteru i piękno exterieru, żył 17 lat i 4 miesiące!(odszedł 17 maja), GRANDA - symbol wierności i charakteru, odeszła w wieku 13,5 roku (14 sierpnia) a pod koniec roku, 8 grudnia odeszła druga nasza filarowa suka w hodowli - wiecznie uśmiechnięta i bardzo sympatyczna ZJAWA z Domu Marzeń.

Dziękujemy Wam, że byłyście z nami, byłyście dla nas bardzo ważne! Nie wiedzieć jednak dlaczego odeszła w tym feralnym roku też nasza najwspanialsza liderka psiego zaprzęgu; Siberianka ALABAMA z Banciarni, miała zaledwie 4 lata! (odeszła 28 sierpnia). Nieodżałowana to strata, będzie nam trudno znaleźć jej następczynię; tak mądrą i tak posłuszną liderkę.

Jednak w roku 2004 nie tylko smutek był naszym gościem, w ramach troski o "dodanie" obcej krwi w hodowli PONa zostawiliśmy psa i suczkę po Ch. Pl. SZPAKU z Kuny i naszej ślicznej Ch. Pl. OSŁODZIE GÓRALCE z Banciarni. Pies to biało-czarny LIDER GAZDA z Banciarni, a suczka to też biało-czarna LIMA GAŹDZINA z Banciarni w których pokładamy duże nadzieje hodowlane.