Nasza piękna, różnooka Siberian Husky REWIA z Banciarni odeszła od nas 15 listopada 2022

REWIA odeszła od nas prawie nagle w wieku 11,5 roku, 15 listopada 2022 . Była moją ulubienicą, choć tak naprawdę to nie ma u nas psa, który nie byłby moim ulubionym…Miałyśmy jednak ze sobą szczególny kontakt w „tajemnicy” przed Andrzejem. Biegała dzielnie w zaprzęgu na średnie dystanse najczęściej wygrywając zawody. Niestety czas ucieka, coś się […]

JARZYNKA JUHASKA aż z Anglii z rodzinną wizytą w Banciarni

To była sympatyczna, sierpniowa wizyta rodziny z Anglii, która posiada od nas suczkę o imieniu JARZYNKA JUHASKA. JARZYNKA to córka naszej CYNKI i ECHO. Śliczna suczka aż żal, że nie pokazuje się na Wystawach. Za to jest gwiazdą w swojej okolicy, a w domu kochana i rozpieszczana co wcale jej nie szkodzi :).

Wizyta pięknego czekoladowego LEONA JUHASA w Banciarni

Wakacje to czas odpoczynku , ale też odwiedzin. U nas w połowie sierpnia zawitał ze swoimi Paniami (Agą i Mają) czekoladowy synuś Fanaberii i Echo – LEON JUHAS. Na spacerach jak widać brylował z naszymi suczkami :).

Biało -czekoladowy synuś Fanaberii i Echo – LEO JUHAS, był u nas w lipcu gościem. Na zdjęciu LEO ze mną i naszymi dziewczynami na spacerze w polach.

Z końcem lipca gościliśmy u siebie dwuletniego,  biało-czekoladowego LEO JUHASA Banciarnia z jego ludzką rodziną mieszkającą w Hamburgu 😊. Dla LEO przebywanie w towarzystwie swojej psiej rodziny było miłym przeżyciem, a najbardziej przypadła mu do gustu mama Fanaberia, którą ciągle z różnym skutkiem nakłaniał do zabawy. Miły, sympatyczny i grzeczny pies.