Biało -czekoladowy synuś Fanaberii i Echo – LEO JUHAS, był u nas w lipcu gościem. Na zdjęciu LEO ze mną i naszymi dziewczynami na spacerze w polach.

Z końcem lipca gościliśmy u siebie dwuletniego,  biało-czekoladowego LEO JUHASA Banciarnia z jego ludzką rodziną mieszkającą w Hamburgu 😊. Dla LEO przebywanie w towarzystwie swojej psiej rodziny było miłym przeżyciem, a najbardziej przypadła mu do gustu mama Fanaberia, którą ciągle z różnym skutkiem nakłaniał do zabawy. Miły, sympatyczny i grzeczny pies.

24 listopada nasza Ch. Pl. FANABERIA Tellus Mater urodziła siedem szczeniaków

Nasza Ch. Pl. FANABERIA Tellus Mater FCI  (O; Mieszko z Norblińskiej Doliny M: Żeglarka Gaździna z Banciarni FCI) 24 listopada urodziła siedem szczeniaków; dwa pieski i pięć suczek. Tatusiem szczeniąt jest Mł. Ch. Pl., 2 x CWC, CACIB, BOB, ECHO JUHAS Banciarnia FCI.  Jak zwykle jest kolorowo; 2 pieski czarne, 2 suczki czarne, 2 suczki […]

05. sierpnia OSTREWKA urodziła swój ostatni już miot, trzy śliczne suczki

Ostatni miot Ch. Pl. OSTREWKI BACÓWY nieliczny, ale za to są trzy śliczne suczki, które urodziły się 05 sierpnia 2020. Ojcem szczeniąt jest nasz Mł. Ch. Pl. , 2 x CWC. CACIB, BOB ECHO JUHAS Banciarnia FCI. Dwie suczki są szare, a jedna biało-czarna. Ogony wszystkie mają długie.  Szczeniaki są już zarezerwowane.