2005

Psi emeryt niańką

Cleo chodzi na spacery z właścicielką i jej małym dzieckiem
CLEO Sinam, jeden z pięknych potomków wspaniałego i utytułowanego AMALA z Banciarni w tym roku kończy juz 13 lat, a ponieważ właścicielka CLEO - Milena, urodziła małego dzidziusia, pies korzysta i chodzi z nimi na długie i zdrowe jak dla noworodka i emeryta spacerki.

Andrzej już trenuje

Na razie przygotowuje trasy
Andrzej jak tylko pojawił się śnieg, rozpoczął treningi ze swoim zaprzęgiem Siberian Huskych. Trasę trzeba było samemu zrobić, więc powrót już wolnym krokiem, było ciężko...

Fudżi na razie w domu

Sprytnie wtapia się między PONY, a Bergamaski
Chwilową niedyspozycję biała Siberianka FUDŻI świetnie wykorzystała do wyprowadzenia się z kojca do domu. Żeby jednak nikt nie protestował, "wtopiła" się sprytnie w otoczenie PONów i Bergamasców.

Hadrian – prawdziwy góral

Na szlak nie zakłada nawet swetra
HADRIAN GÓRAL z Banciarni w listopadzie 2005 towarzyszył swojemu Państwu w nowej wyprawie górskiej po dwóch masywach górskich Środkowej Nevady i wyszedł tam na dwa najwższe szczyty w dwóch różnych pasmach górskich Mount Jefferson i North Shell. Na szczycie North Shell Peak było około -20 stopni celsjusza plus wiatr. Mimo to zahartowany pies nie chciał wędrować w swoim specjalnie na wyprawy zrobionym sweterku i biegał tylko we własnym :).

Insolito czeka na odlot

Wschodząca gwiazda Norwegii na kwarantannie
Śliczny popielato-czarny szczeniak Bergamasco - INSOLITO z Banciarni oczekuje na przelot do Norwegii, do swoich nowych właścicieli, który nastąpi w lutym 2006. Nowi właściciele już nie mogą się doczekać, aż INSOLITO skończy obowiązkowy cztero-miesięczny okres poszczepienny do opuszczenia naszego kraju. Czas oczekiwania nie dłuży się INSOLITOWI, bo do zabaw w Banciarni ma mamę, siostrę, oraz całe stadko wesołych PONów.